Držák na tablet do auta MC-657

Držák na tablet do auta MC-657

Držák tabletu do auta mezi opěrky

Dostupnost Skladem
Výrobce MC
Barva stříbrná
849 702 Kč bez DPH

Držák tabletu do auta MC-657

 

Moderní držák pro tablet k zavěšení mezi sedadla a uchycení za opěrky. Držák doporučujeme pro tablety o velikosti 7" až 10,1" a o šířce 105 mm až 205 mm.

Konstrukce držáku je pevná a odolná. Instalace držáku je snadná a rychlá, takže ji zvládne opravdu každý. Držák se snadno umístí mezi opěrky pomocí nosné tyče která je nastavitelná na vzdálenost 540 až 760 mm. Do samotného držáku pohodlně umístíte tablet a uchytíte na nosnou tyč.

Středový kloub je plně otočný. Zavěšený tablet si tedy můžete natočit na každou stranu o 10°, sklopit směrem dolů nebo nahoru a to neomezeně. Tablet je také možné natočit i na výšku (otáčet kolem své osy neomezeně), stejně jako s celým kloubem posouvat po celé délce tyče.

Design držáku je vyveden v moderní stříbrná - černé kombinaci. Doporučujeme pro zabavení dětí při jízdě - nerušená jízda je bezpečná jízda.


Technické údaje

Natočení do stran 10°
Náklon směrem dolů 360°
Náklon směrem nahoru 360°
Minimální šířka zařízení 105 mm
Maximální šířka zařízení 205 mm
Umístění kam do auta
Výrobce mobilního telefonu/tabletu Lenovo,Apple iPhone,Asus,Univerzálné

Nevíte si rady?

My vám poradíme

v naší poradně

po telefonu

+420 778 757 552

nebo nám napište

poradce@televiznidrzaky.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace