Držák na mobil je velkým trendem dnešní doby, kdy jsou vyráběny, jak prakticky, tak i designově. Jsou velkými pomocníky hlavně v autě, kdy uvolní ruce a vy můžete sledovat například GPS. Držáky na mobil do auta tak zvyšují bezpečnost jízdy. Při jízdě na kole jistě využijete držák na mobil na kolo, se kterým můžete sledovat údaje o ujetých kilometrech, GPS, nebo poslouchat hudbu. Stolní držáky na mobil naopak využijete zejména v domácnosti, kdy například při jídle můžete sledovat své oblíbené pořady na YouTube.


Zobrazit více

Filtrace

Filtrace

Více
Více
Více
odkg
Více
Více
oddo
odkgdokg
Vymazat všechny filtry

Produkty

Mobilní telefony se staly běžnou součástí našich životů. Málokdo si umí život bez něj představit a téměř všichni jej chceme mít neustále na očích a pod kontrolou. 


Pokud často cestuje, je držák na mobil do auta nezbytnou výbavou. Hledání telefonu na zadním sedadle nebo v tašce je nejen nepraktické, ale za jízdy velmi nebezpečné. Mobilní telefon upevníte do držáku a můžete se bezpečně a pohodlně věnovat řízení a telefon tak budete mít stále po ruce a pod kontrolou. Držáky se dělí na magnetické, do mřížky a na sklo. Záleží pak na konkrétním uživateli, jaký zvolí druh.


Každý správný cyklista má dnes již držák na mobil na kole připevněn. Dříve bylo velmi nepraktické mít telefon v kapsičce, batohu nebo v kapse. Nyní však s držákem máte telefon u sebe a vidíte na něj. Můžete tak využívat GPS, sledovat údaje o jízdě nebo poslouchat svoji oblíbenou hudbu. V dnešní době není problém ani držák na tablet na kolo.


Držák na mobil na motorku už také není ničím neobvyklým. Díky pevné hliníkové konstrukci můžete bez obav použít i při jízdě v terénu. 


Praktické stolní držáky na mobily jsou vhodné do každé domácnosti. Díky nim nemusíte držák telefon v ruce a můžete se tak věnovat další činnosti.