Držák na mobil do auta umožňuje bezpečné a pevné uchycení vašeho mobilu. Držák je výborným pomocníkem při handsfree volání nebo při využívání GPS navigace. Snadná a rychlá instalace držáku je zárukou spokojenosti. Použitím držáku navíc zvyšujete bezpečnost jízdy.

Filtrace

Filtrace

Více
Více
od"
Více
oddo
odkgdokg
Vymazat všechny filtry

Produkty

Držák mobilu do auta je základním vybavením každého motoristy. Mobilní telefon tak můžete za jízdy používat třeba jako navigaci. Díky vhodnému umístění nemusí bránit ve výhledu a vy jej můžete nerušeně využívat i třeba na volání.


Typy držáků na mobily do auta


Do větrací mřížky - Umístěním telefonu do ventilace je ideální z praktického i bezpečnostního pohledu. Mobil nebrání řidiči ve výhledu a navíc na něj hezky vidíte. Perfektní jsou třeba automatické nabíjecí držáky. 

Na sklo - Držáky na mobil do auta na sklo jsou často využívané. Pomocí přísavky umístíte držák na čelní sklo auta. Kdykoliv tak můžete vidět, kdo vám volá a nebo píše na messengeru. Zvolit si můžete z několika druhů, které mají například teleskopické rameno.

Na palubní desku - Stejně jako u držáků na sklo i na palubní desku využijete přísavky. Držák se pevně přichytí. Široká nabídka několika typů, například moderní a designové držáky.

S bezdrátovým nabíjením - Nové a moderní držáky, které umožňují nabíjení mobilu bez zbytečného zapojování nabíjecího kabelu. Mobil jednoduše vložíte do držáku a ihned začne jeho nabíjení. Tuto funkci musí váš telefon podporovat.

Magnetické - Tyto držáky na mobil jsou elegantní a praktické. Samotný držák připevníte do ventilační mřížky nebo na palubní desku, druhou část  magentu pak na telefon a poté již jen spojíte. Výhodou je rychlé uchycení mobilu do držáku.

Automatické - Vložení mobilu do držáku bez námahy? Ano! Stačí jen aktivovat senzor a ramena držáku se samy roztáhnou a umožní snadná a rychlé uchycení do držáku.


Držáky na mobil jsou univerzální

Můžete je tak použít pro mobily Apple iPhone, Samsung, Lenovo, HC, LG, Xiaomi, Nokia, Huawei a další