Držáky mobilních telefonů na zeď jsou stále více oblíbenější. Umožní zavěšení mobilního telefonu na stěnu. Takový držák najde uplatnění například v kuchyni při vaření, kdy můžete recept pohodlněji sledovat na svém mobilu a nepotřebujete k tomu ruce.

Držák na mobil na kolo představuje velmi užitečný doplněk pro každého cyklistu ať už používáte mobil na navigaci, volání pomocí handsfree, nebo třeba jen na poslech hudby. Připevňuje se na řídítka a vy jej tak máte neustále po ruce. Vydrží i silné otřesy při jízdě po nerovném terénu. Držáky jsou univerzální, můžete jej tak použít pro telefony Samsung, Apple, Huawei, Xiaomi a další.Filtrace

Filtrace

Vymazat všechny filtry

Žádné produkty jsme nenašli, ale podívejte se na TOPky z kategorie.


Většina držáků je vybavena protiskluzovými body, takže telefon v držáku drží ještě pevněji. Zároveň je tím mobil chráněn před poškrábáním. 

Mít telefon při jízdě na kole je velkou výhodou. Nezmeškáte žádný důležitý hovor, můžete v klidu sledovat GPS a údaje o cestě, nebo jen tak poslouchat oblíbenou hudbu.

Velmi oblíbený je také  HS-1107, který se dá využít i jako držák na mobil na motorku.Jak vybrat držák na mobil na kolo

Držák na mobilní telefon je dnes již téměř nezbytnou výbavou každého cyklisty. Ve většině případů se držák připevní na řídítka, ale uchycení je možné i třeba na rám. 

První otázkou je materiál. Tedy zda budete využívat držák plastový, kovový, nebo kombinaci plastu a kovu. Většina držáků jsou plastové, protože nejsou vystaveny velkému namáhání a bez problémů zvládnou i jízdu v terénu i na nerovném povrchu. Kovové držáky nabízejí v některých případech větší stabilitu a pevnější uchycení. Hůře se však telefony do držáku instalují.

Druhým faktorem, který ovlivňuje výběr je rozměr telefonu. Roztahovací pacičky (čelisti) mají omezenou délku, proto je nutné si před výběrem ověřit, jestli telefon do držáku vleze.

Poslední a neméně důležitým parametrem je tloušťka řídítek. Téměř všechny držáky mají uchycení nastavitelné, přesto však doporučujeme tuto tloušťku ověřit.

Ochranná pouzdra nabízejí navíc ochranu proti vlhkosti, vodě nebo poškrábání.