Držák na mobil do auta umožňuje bezpečné a pevné uchycení vašeho mobilu. Držák je výborným pomocníkem při handsfree volání nebo při využívání GPS navigace. Snadná a rychlá instalace držáku je zárukou spokojenosti. Použitím držáku navíc zvyšujete bezpečnost jízdy.

Filtrace

Filtrace

od
Vymazat všechny filtry

Žádné produkty jsme nenašli, ale podívejte se na TOPky z kategorie.

Držák mobilu do auta je základním vybavením každého motoristy. Mobilní telefon tak můžete za jízdy používat třeba jako navigaci. Díky vhodnému umístění nemusí bránit ve výhledu a vy jej můžete nerušeně využívat i třeba na volání.


Typy držáků na mobily do auta


Do větrací mřížky - Umístěním telefonu do ventilace je ideální z praktického i bezpečnostního pohledu. Mobil nebrání řidiči ve výhledu a navíc na něj hezky vidíte. Perfektní jsou třeba automatické nabíjecí držáky. 

Na sklo - Držáky na mobil do auta na sklo jsou často využívané. Pomocí přísavky umístíte držák na čelní sklo auta. Kdykoliv tak můžete vidět, kdo vám volá a nebo píše na messengeru. Zvolit si můžete z několika druhů, které mají například teleskopické rameno.

Na palubní desku - Stejně jako u držáků na sklo i na palubní desku využijete přísavky. Držák se pevně přichytí. Široká nabídka několika typů, například moderní a designové držáky.

S bezdrátovým nabíjením - Nové a moderní držáky, které umožňují nabíjení mobilu bez zbytečného zapojování nabíjecího kabelu. Mobil jednoduše vložíte do držáku a ihned začne jeho nabíjení. Tuto funkci musí váš telefon podporovat.

Magnetické - Tyto držáky na mobil jsou elegantní a praktické. Samotný držák připevníte do ventilační mřížky nebo na palubní desku, druhou část  magentu pak na telefon a poté již jen spojíte. Výhodou je rychlé uchycení mobilu do držáku.

Automatické - Vložení mobilu do držáku bez námahy? Ano! Stačí jen aktivovat senzor a ramena držáku se samy roztáhnou a umožní snadná a rychlé uchycení do držáku.


Držáky na mobil jsou univerzální

Můžete je tak použít pro mobily Apple iPhone, Samsung, Lenovo, HC, LG, Xiaomi, Nokia, Huawei a další