Držák na monitor je velmi praktický a manipulace s ním je pohodlná a snadná. Držáky pro uchycení monitoru na stěnu, ale i stolní držáky jsou praktické. Monitor si po zavěšení snadno nastavíte do požadované polohy. Podporujete tak své zdraví, neboť vás nebudou bolet záda ani oči.

Zobrazit více

Filtrace

Filtrace

Více
Více
odmmdomm
oddo
odkgdokg
Vymazat všechny filtry

Produkty

Držáky na monitory usnadňují práci a vytváří pohodlí.  Jednak šetří místo na pracovním stole, které můžete mnohem efektivněji využít, ale také díky své polohovatelnosti šetří zdraví, neboť si monitor můžete nastavit do polohy tak, aby netrpěly záda nebo oči. Dle zvoleného typu umožňují nastavit si přesnou výšku, sklon či stranové otočení obrazovky. Držáky na monitor na stůl se staly základním prvkem nejen v kancelářích (call centra, bezpečnostní agentury, administrativa,...), ale také v domácnostech. Jejich velkou výhodou je možnost nastavení obrazovky do optimální polohy, neboť většina držáků nabízí náklon, natočení do stran a také výškovou polohovatelnost. Držáky se liší především rozsahem nastavitelnosti a designem. Většina nabízí systém pro vedení kabeláže buďto vnitřkem konstrukce, nebo alespoň svorkou. 


Držáky na monitory na stěnu s umístěním na zeď najdou široké uplatnění na nejrůznějších místech. Dle typu držáku můžete zvolit fixní, sklopné nebo kloubové (otočné) provedení. Tyto držáky jsou vhodné i pro uchycení některých menších televizorů. V případě, že nemůžete umístit monitor na stůl, je volba držáku na stěnu tím nejlepším řešením. 


Držáky na monitor a notebook jsou čím dál více v módě. Umožňují zavěšení monitoru i notebooku zároveň. Výrazně šetří místo a usnadňují práci. 


Uchycení ze stropu vhodné tam, kde není možné monitor uchytit na stůl nebo na stěnu. Většina držáků umožňuje výškovou polohovatelnost, náklon i natočení do stran. Samozřejmostí je pak systém vedení kabelů vnitřkem konstrukce.