Teleskopický držák telefonu do auta HS-1206

Teleskopický držák telefonu do auta HS-1206

Držák na mobil na sklo nebo na palubní desku

Dostupnost Skladem
Výrobce HS
Barva černá
549 454 Kč bez DPH

Teleskopický držák s ramenem do auta na mobil HS-1206

 

Univerzální držák na mobilní telefon nebo GPS do automobilu. Díky kvalitní přísavce je možné držák umístit jak na sklo, tak i na palubní desku. Unikátní vlastností držáku HS-1206 je možnost vysunutí ramena do prostoru. Umístění na sklo, či na jiný hladký povrch je otázkou okamžiku a vzhledem k pomocnému systému uchycení je ještě snadnější.¨


Držák HS-1206 je vhodný na mobilní telefony, GPS navigace a další zařízení. Šířka uchyceného zařízení musí být v rozmezí 5 až 10 cm. Držák roztáhnete velmi snadno pomocí roztahovacího tlačítka - ramena se sami automaticky roztáhnou.


Výhodou je také velká škála možností nastavení. S yysouvacím teleskopickým ramenem můžete zařízení vysunout do prostoru, otočný kloub u držáku umožní sklopení, natočení do stran či rotaci o 360°. Se zadním nastavovacím kolečkem pohodlně nastavíte výšku, případně přetočíte celý držák na druhou stranu.


Konstrukce držáku je pevná a odolná, bez problémů tedy vydrží i otřesy a nerovnosti na silnicích. Dodáváme v kompletně černém provedení.
Technické údaje

Hmotnost produktu 1 kg
Materiál Plast
Typ držáku Otočné (kloubové)
Určení umístění na sklo
Minimální šířka zařízení 50 mm
Maximální šířka zařízení 100 mm
Umístění kam do auta
Výrobce mobilního telefonu/tabletu Samsung,Lenovo,HTC,Apple iPhone,LG,Huawei,Asus,Nokia,Xiaomi,Univerzálné

Nevíte si rady?

My vám poradíme

v naší poradně

po telefonu

+420 778 757 552

nebo nám napište

poradce@televiznidrzaky.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace