Nejlepší držák na mobil na kolo


Držák na mobil na kolo představuje velmi užitečný doplněk pro každého cyklistu. Ať už používáte mobil na navigaci, volání pomocí handsfree, nebo třeba jen na poslech hudby. Připevňuje se na řídítka a Vy jej tak máte neustále po ruce. Vydrží i silné otřesy při jízdě po nerovném terénu. Držáky jsou univerzální, ale některé toho nabízejí více než jiné.


Držák mobilu na kolo XT50


Díky držákům na mobilní telefony se vyhnete nutnosti zastavovat kvůli použití mobilního telefonu. Cestování tak pro vás bude mnohem pohodlnější a plynulejší. Držáky na mobil jdou připevnit i na motorku.

U držáku na telefon na kolo nehraje téměř žádnou roli hmotnost telefonu. Důležité jsou rozměry telefonu a řídítek, na které budete držák umisťovat. Liší se také svým designem a materiálem. Některé toho dokážou více než jen uchopení telefonu.


Pokud si jste jistí tím, na co držák chcete použít, mělo by pro vás být snadné si vybrat z následujících příkladů.

 Držák na mobil na řídítka HS-F7Pro

Tento polohovatelný držák na telefon na motorku, koloběžku nebo jízdní kolo nabízí velmi kvalitní a bezpečné uchycení telefonu. Výhodou plastové konstrukce je nízká hmotnost a také cenová dostupnost.

Mobil je jednoduché zajistit a nehrozí, že by vypadl i při větších otřesech. Spolu se snadnou instalací držáku na řídítka je tak vhodný pro nenáročné uživatele.

Využít se dá pro všechny mobilní telefony s šířkou od 46 mm do 100 mm. Držákem se dá otáčet o 360°, můžete tak najít ideální polohu telefonu.

 

Držák namobil na kolo RESOLUT HS-1107

Kvalitně zpracovaná hliníková konstrukce zaručuje stabilitu. Držák je možné připevnit jak na kolo, tak i na motorku nebo skútr.

Instalace pomocí přiloženého imbusového klíče je hračka. Výhodou je možnost instalace také přímo do hlavového složení (část, která spojuje řídítka a rám kola). Telefon máte tak přímo uprostřed řídítek.

Za cenu necelých 400 Kč Vám držák zajistí pevné uchopení, které vydrží i při pádu z kola nebo motorky. Využít se dá pro všechny mobilní telefony s šířkou od 55 mm do 100 mm.

 

Držák na telefon na kolo HS REVOLVE 1102

Jednoduchý plastový držák mobilního telefonu, GPS či jiných zařízení. Jeho připevnění a na řídítka a nastavení zvládnete během chvíle. Držák je cenově velmi dostupný.

Telefon je uchycen ve všech rozích, takže nevypadne ani při větších otřesech. Pomocí otočného kloubu můžete držák otočit do správné polohy až o 360°.

Držák je vybaven protiskluzovými body, telefon je tak chráněn nejen proti poškrábání, ale i proti nechtěnému pádu.

Využít se dá pro všechny mobilní telefony s šířkou od 64 mm do 95 mm a výškou od 120 mm do 180 mm.


Držák na mobil na motorku Baseus SUKJA-01

Luxusní držák na mobil na motorku, skútr, jízdní kolo nebo koloběžku. Hlavní konstrukce je vyrobena z hliníkových slitin, které držáku dodávají delší životnost.

Samotná instalace a upnutí telefonu je velmi jednoduché. Telefon upnete pomocí šroubu na straně držáku. Upevnění je natolik pevné, že udrží telefon i mimo rovné cesty. Držák tak zaručuje stálou ochranu během cesty.

Držák na mobil disponuje otočným kloubem, kterým můžete držák otáčet o 360° podle potřeby a naklánět o 30° nahoru i dolů.

Využít se dá pro všechny mobilní telefony s šířkou od 67 mm do 88 mm.

 

Voděodolnýdržák na mobil na kolo WBB2BK

Voděodolný držák na rám kola Vás potěší jak prostornou kapsou tak i pouzdrem na mobil. Toto pouzdro obsahuje i výstup pro sluchátka.

Kapsa nabízí úložiště pro potřebné věci pro cestování na kole. Pouzdro na telefon zajišťuje ochranu před vodou. Přes průhledné PVC můžete telefon pohodlně ovládat.

Pokud plánujete cestování do míst, kde se Váš mobil dostane do kontaktu s vodou, je tato taška ideální a bezpečné řešení. To vše za nízkou cenu.

Taška na mobil na kolo je pro všechny telefony o maximální šířce 78 mm a výšce 170 mm.


Držák na mobil na kolo 4v1 s powerbankou XT50


Vybaven je powerbankou, světlem i klaksonem. Je to skvělá volba pro delší a noční cesty.

Držák nabízí kvalitní uchopení telefonu, které zabrání jakýmkoliv pádům.

V balení naleznete všeco budete potřebovat. Pomocí úchytky na řídítka přiděláte držák s powerbankou, světlem i klaksonem. Powerbankou můžete přes kabel nabíjet Váš mobil i za jízdy.

Využít se dá pro všechny mobilní telefony s šířkou od 50 mm do 85 mm.

 


Pokud si nejste jistí správným výběrem, rádi Vám pomůžeme. Neváhejte kontaktovat naši poradnu.

TIP: Doporučujeme si na noční jízdu na kole pořídit světlo/baterku, ale také čelovku, která se hodí např. pro lepení píchlého kola v noci, kdy potřebujete volné ruce, ale přesto vidět na práci.

 

 

 

 

 

Nevíte si rady?

My vám poradíme

Do poradny

poradce@televiznidrzaky.cz
+420 778 757 552