O nás

Společnost Holders s.r.o. se zaměřuje především na on-line prodej TV držáků a TV stojanů. Velký důraz klademe na zákaznický servis a na příjemný nákupní prožitek v našich obchodech. Chceme, aby pro zákazníka na našich stránkách bylo nakupování intuitivní a jednoduché.

 

Historie TelevizníDržáky.cz

Někdy koncem v září roku 2012 se v našich hlavách zrodil nápad vytvořit internetových obchod zaměřený na televizní držáky a další doplňky. Postupem času jsme začali nabídku rozšiřovat o držáky a stojany na monitory, reproduktory, projektory, mobily, tablety, mikrovlnky, klimatizace a další. Nyní máme jednu z nejširších nabídek držáků a stojanů v Česku a na Slovensku. Kvalitu našich výrobků pečlivě ověřujeme, aby uspokojila i toho nejnáročnějšího zákazníka.


Naše cíle

Ty jsou velmi jednoduché. Chceme být prostě nejlepší a děláme pro to maximum. A to i v případě, že se nám něco nepodaří a uděláme chybu. Vždy se z ní poučíme a zavedeme opatření aby se již neopakovala. I u nás platí, že chybami se člověk učí. Chceme Vám nabídnout to co nikde nenajdete, troufáme si říct, že již nyní máme nejpokročilejší filtraci držáků, která Vám dokáže velmi ulehčit výběr.

Nevíte si rady?

My vám poradíme

Do poradny

poradce@televiznidrzaky.cz
+420 778 757 552