O nás

Společnost Holders s.r.o. se zaměřuje především na on-line prodej TV držáků a TV stojanů. Velký důraz klademe na zákaznický servis a na příjemný nákupní prožitek v našich obchodech. Chceme, aby pro zákazníka na našich stránkách bylo nakupování intuitivní a jednoduché.

 

Historie TelevizníDržáky.cz

Někdy koncem v září roku 2012 se v našich hlavách zrodil nápad vytvořit internetových obchod zaměřený na televizní držáky a další doplňky. Postupem času jsme začali nabídku rozšiřovat o držáky a stojany na monitory, reproduktory, projektory, mobily, tablety, mikrovlnky, klimatizace a další. Nyní máme jednu z nejširších nabídek držáků a stojanů v Česku a na Slovensku. Kvalitu našich výrobků pečlivě ověřujeme, aby uspokojila i toho nejnáročnějšího zákazníka.


Instalace televize do sádrokartonu


Naše cíle

Ty jsou velmi jednoduché. Chceme být prostě nejlepší a děláme pro to maximum. A to i v případě, že se nám něco nepodaří a uděláme chybu. Vždy se z ní poučíme a zavedeme opatření aby se již neopakovala. I u nás platí, že chybami se člověk učí. Chceme Vám nabídnout to co nikde nenajdete, troufáme si říct, že již nyní máme nejpokročilejší filtraci držáků, která Vám dokáže velmi ulehčit výběr.