O NÁS


Společnost Holders s.r.o. se zaměřuje především na on-line prodej zboží. Velký důraz klademe na zákaznický servis a na příjemný nákupní prožitek v našich obchodech. Chceme, aby se zákazník na našich stránkách cítil sebevědomě, vesele, a aby nakupování bylo intuitivní a jednoduché. 


Historie TelevizníDržáky.cz

Někdy koncem v září roku 2012 se v našich hlavách zrodil nápad vytvořit internetových obchod zaměřený na televizní držáky a další doplňky. Postupem času jsme začali nabídku rozšiřovat o držáky a stojany na monitory, reproduktory, projektory, mobily, tablety, mikrovlnky, klimatizace a další. Nyní máme jedno z nejširších nabídek držáků a stojanů v Česku a na Slovensku. Kvalitu našich výrobků pečlivě ověřujeme, aby uspokojila i toho nejnáročnějšího zákazníka.


Kdo je kdo?

Vojtěch Šmida je nadšený analyzátor a marketingový manažer. Stará se o to, abychom byli vidět a zákazníkům poskytovali to, co chtějí. Rád si také zahraje florbal a nebo si zajede (zaletí) na nějaký výlet. Velmi rád také chodí pozdě do kanceláře.

Petr Šťastný je prodloužená ruka naší hlavní účetní. Stále ještě studuje na VŠ, aby se v tomto oboru naučil co nejvíce. Je velmi šikovný na grafiku a také pomáhá s programováním e-shopu. Mezi jeho koníčky patří hraní v cimbálové muzice a upozorňování programátorů na chyby v e-shopu.

Martin Slabý se stará především o velkoobchodní prodej a o texty k produktům. Zboží zná nejlépe z nás všech, Ve volném čase si odběhne trénovat florbal, mrkne na nějaký ten seriál, případně si naplánuje nějaký výlet. 

Tomáš Húska je balič (nejenom holek, ale také balíků) a přítel na telefonu. Zákazníkům poradí s výběrem správného zboží přímo na míru a také dohlíží na správné balení zboží tak, aby se mu při přepravě nic nestalo a bylo doručeno v pořádku. Když nepracuje, shání peníze na opravu svého auta, které má neustále rozbité nebo nabourané. 


Naše cíle

Ty jsou velmi jednoduché. Chceme být prostě nejlepší a děláme pro to maximum. A to i v případě, že se nám něco nepodaří a uděláme chybu. Vždy se z ní poučíme a zavedeme opatření aby se již neopakovala. I u nás platí, že chybami se člověk učí. Chceme Vám nabídnout to co nikde nenajdete, troufáme si říct, že již nyní máme nejpokročilejší filtraci držáků, která Vám dokáže velmi ulehčit výběr.


Reference

..

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace