Reklamace



Objednali jste si držák a on vám nevyhovuje? Je příliš velký (malý) pro vaši TV? Není s televizorem kompatibilní nebo jste čekali něco jiného? Nezoufejte!


Držák na TV (na mobil, na monitor,...) v případě nutnosti vyměníme za jiný, případně vrátíme peníze. Neděláme z reklamace vědu, protože víme, že spokojený zákazník je to nejdůležitější - a o to nám jde v první řadě!


 

Přišel mi držák a není kompatibilní s mojí TV

Pokud jste po rozbalení držák zjistili, že televizor není na držák vhodný, neváhejte nás kontaktovat. Zjistíme situaci, navrhneme vhodný kompatibilní držák a dohodneme výměnu tak, aby proběhla k plné spokojenosti.


 

Přišel mi držák a očekával jsem od něj něco jiného

V případě, že jste koupili držák a on není přesně podle vašich představ, opět není problém držák vyměnit za jiný. V tomto případě však již trochu bude hrát roli to, zda a jak dlouho byl držák používán. I v této situaci se ale snažíme zákazníkovi vyjít maximálně vstříc. Probereme situaci, společně najdeme vhodné řešení a poté se domluvíme na výměně držáku.


Přišel mi držák, ale nevyhovuje mi a chci ho vrátit

Obdrželi jste držák, ale nakonec jste se přeji jen rozhodli, že si TV ponecháte na stojánku? Ani v tomto případě nám nedělá problém přijmout zboží zpět a vrátit vám peníze na účet.


 

Obdržel jsem držák, ale nefunguje jak má (případně byl poškozen)

Po rozbalení krabice byly zjištěny vady na držáku? Ihned nám dejte zprávu a my urychleně sjednáme nápravu! Výměna držáku za stejný a nepoškozený kus, výměna za jiný typ, případně vrácení peněz nám nedělá problém!



..

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace