Typy TV držákůFixní držáky na TV

Fixní (pevné) TV držáky se vyznačují velkou nosností a velmi malou vzdáleností od zdi. S fixními držáky nelze nijak manipulovat (nelze natáčet do stran ani sklápět). Doporučujeme je tedy do míst, kde není potřeba s televizorem dále manipulovat. Jejich instalace není nikterak složitá a svou cenou jsou navíc cenově dostupné pro každého.


Mezi nejprodávanější držáky v této kategorii patří držáky Northbayou C2F, Northbayou D2-F a Northbayou C3F


KOMPLETNÍ NABÍDKU FIXNÍCH DRŽÁKŮ NALEZNETE ZDE =>Držáky na zeď pevné


 

Sklopné držáky na TV

Sklopné TV držáky umožňují naklopit obrazovku televizoru směrem dolů a u některých modelů i nahoru. Stejně jako fixní držáky tak i držáky sklopné disponují poměrně velkou nosností a malou vzdáleností od zdi. Náklony držáků se pohybují v rozmezí 5 ° - 20 ° ve výjimečných případech i více. Cenově jsou srovnatelné s držáky fixními.


Do kategorie nejprodávanějších sklopných držáků TV patří Northbayou C2T, MC-605 a Northbayou C3T


KOMPLETNÍ NABÍDKU SKLOPNÝCH DRŽÁKŮ NALEZNETE ZDE => Držáky na zeď sklopné


 

Kloubové držáky na TV - bez ramene

Tyto držáky umožňují lehkou manipulaci se zavěšenou TV nebo monitorem. Velikost této manipulace vždy závisí na velikosti zavěšené televize či monitoru. Držáky se vyznačují obecně menší nosností než držáky fixní nebo sklopné, cena u těchto držáků závisí na jeho velikosti a také designu.


Mezi nejprodávanější držáky této kategorie patří MC-758, MC-502 , MC-501-A


KOMPLETNÍ NABÍDKU KLOUBOVÝCH DRŽÁKŮ BEZ RAMENE DRŽÁKŮ NALEZNETE ZDE => Otočné držáky na TV


 

Kloubové držáky na TV - s výsuvným ramenem

Tento typ držáků umožňuje kompletní manipulaci zavěšeného televizoru. S televizí je možné otáčet do stran, sklápět směrem dolů a u některých typů i směrem nahoru. V závislosti na šířce TV a maximálního vytažení ramena, umožňují některý typy kloubových držáků natočení televize kolmo ke zdi.


Mezi nejprodávanější držáky této kategorie patří Northbayou SP500 , MC-648 , Northbayou SP-400


KOMPLETNÍ NABÍDKU KLOUBOVÝCH DRŽÁKŮ S VÝSUVNÝM RAMENEM NALEZNETE ZDE => Otočné TV držáky


 

Stropní držáky na TV

Držáky s uchycením na strop se používají v případě, že není možné TV zavěsit klasickým způsobem na zeď. Drtivá většina těchto držáků nabízí kompletní polohovatelnost (otáčení do stran, náklon,..). Samozřejmostí jsou pak systémy pro vedení kabelů vnitřkem držáku. V závislosti na typu je také možné televizor po zavěšení výškově nastavit.


Mezi nejprodávanější držáky této kategorie patří Northbayou T-560 , 504A-S , Northbayou T-3260


KOMPLETNÍ NABÍDKU STROPNÍCH DRŽÁKŮ NALEZNETE ZDE => Stropní TV držáky
..

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace