Držák na mobil na kolo představuje velmi užitečný doplněk pro každého cyklistu ať už používáte mobil na navigaci, volání pomocí handsfree, nebo třeba jen na poslech hudby. Připevňuje se na řídítka a vy jej tak máte neustále po ruce. Vydrží i silné otřesy při jízdě po nerovném terénu. Držáky jsou univerzální, můžete jej tak použít pro telefony Samsung, Apple, Huawei, Xiaomi a další.Vaše televize má tyto parametry:
Šířka zařízení mobilu: 74.67
Hmotnost zařízení mobilu: 167 kg
Všechny dole vypsané držáky jsou vhodné..

Filtrace

Filtrace

Více
odmm
Více
oddo
odkgdokg
Vymazat všechny filtry

Produkty


Většina držáků je vybavena protiskluzovými body, takže telefon v držáku drží ještě pevněji. Zároveň je tím mobil chráněn před poškrábáním. 

Mít telefon při jízdě na kole je velkou výhodou. Nezmeškáte žádný důležitý hovor, můžete v klidu sledovat GPS a údaje o cestě, nebo jen tak poslouchat oblíbenou hudbu.

Velmi oblíbený je také  HS-1107, který se dá využít i jako držák na mobil na motorku.Jak vybrat držák na mobil na kolo

Držák na mobilní telefon je dnes již téměř nezbytnou výbavou každého cyklisty. Ve většině případů se držák připevní na řídítka, ale uchycení je možné i třeba na rám. 

První otázkou je materiál. Tedy zda budete využívat držák plastový, kovový, nebo kombinaci plastu a kovu. Většina držáků jsou plastové, protože nejsou vystaveny velkému namáhání a bez problémů zvládnou i jízdu v terénu i na nerovném povrchu. Kovové držáky nabízejí v některých případech větší stabilitu a pevnější uchycení. Hůře se však telefony do držáku instalují.

Druhým faktorem, který ovlivňuje výběr je rozměr telefonu. Roztahovací pacičky (čelisti) mají omezenou délku, proto je nutné si před výběrem ověřit, jestli telefon do držáku vleze.

Poslední a neméně důležitým parametrem je tloušťka řídítek. Téměř všechny držáky mají uchycení nastavitelné, přesto však doporučujeme tuto tloušťku ověřit.

Ochranná pouzdra nabízejí navíc ochranu proti vlhkosti, vodě nebo poškrábání.