Držák TV OMB LED 3

novinka
Držák TV OMB LED 3

Kloubový televizní držák pro TV 39" až 55"

Dostupnost Skladem, bude u Vás ve čtvrtek 28.3.2019
Výrobce OMB
2 059 1 702 Kč bez DPH

Moderní TV držák OMB LED 3

 

Otočný a sklopný držák moderního designu a profesionální kvality. Díky jedinečně zpracované konstrukci je možné přisunout zavěšenou TV ke zdi na vzdálenost pouhých 35 mm. Jedná se o bezkonkurenční vzdálenost u otočných držáků s výsuvným ramenem. Držák OMB LED 3 doporučujeme pro televizory o úhlopříčce 32" až 55" (82 cm až 140 cm) a o maximální hmotnosti 25 kg.


Držák na TV s minimální vzdáleností od zdi

S televizorem je možné po zavěšení snadno a rychle manipulovat. Obrazovku si pohodlně odtáhnete od zdi, natočíte do či sklopíte směrem dolů. Manipulace s držákem je plynulá, takže ji zvládne opravdu každý. Vzdálenost od zdi si můžete nastavit v rozmezí 35 až 650 mm. Maximální vzdálenost 650 mm umožní natočit TV až kolmo ke zdi o 90° (šířka TV nesmí být větší než 1 200 mm). Je tedy možné televizor bez obav umístit i do rohu místnosti.


Držák pro televizi OMB LED 3Konstrukce držáku vychází z moderních trendů. Byla navrhována a vyráběna za pomoci nejmodernějších technologií a postupů, přičemž velký důraz byl kladen na bezpečnost. Každého uživatele potěší praktické krytky na vedení kabeláže, které dodávají držáku ještě modernější vzhled.


Součástí balení je také kompletní instalační materiál jako jsou hmoždinky, vruty, šrouby a další.Technické údaje

Nevíte si rady?

My vám poradíme

v naší poradně

po telefonu

+420 778 757 552

nebo nám napište

info@televiznidrzaky.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace