Recenze TV držáku HS-X8

HS-X8 je univerzální dvojramenný držák TV s možností vysunutí a náklonu nahoru i dolů je ideálním řešením pro nastavení televize do požadovaného úhlu. Tento držák je vhodný pro televize o úhlopříčce 32"-70" (81-177 cm) s nosností až 45,5 kg a podporuje VESA standard (rozteč montážních otvorů) 100x100 až 600x400 mm.


Držák umožňuje snadnou manipulaci, takže si můžete rychle nastavit televizi podle svých potřeb. Vysunutí televize od zdi o 491 mm umožňuje lepší přístup k vypínačům a konektorům. Držák také umožňuje natočení na obě strany o 75°, takže můžete snadno připojit kabeláž a USB. Náklon v rozsahu 13° zajišťuje ideální pozorovací úhel a v případě potřeby můžete vyrovnat obraz pomocí korekce roviny v rozmezí 4° na obě strany.


Držák také nabízí čistý vzhled, a to díky plastové krytce a liště na kabeláž. Instalace je jednoduchá díky základnímu instalačnímu materiálu, který je součástí balení. Šrouby obsažené v balení nemusí sedět do všech modelů TV, proto doporučujeme dokoupit naši kompletní instalační sadu HS-99, abyste měli jistotu, že šrouby do TV budou sedět.


Tento držák je vhodný pro všechny typy TV, včetně LCD, plazmy, LED, 3D, OLED a prohnutých televizorů a monitorů všech značek, jako jsou Samsung, Sony, LG, Panasonic a další.

Nevíte si rady?

My vám poradíme

Do poradny

poradce@televiznidrzaky.cz
+420 778 757 552