Stojan na 2 TV - EDBAK TR3

Doprava zdarma
Stojan na 2 TV - EDBAK TR3

Špičkový televizní stojan určený na dva televizory

Dostupnost Skladem, bude u Vás ve čtvrtek 18.7.2019
Výrobce EDBAK
15 999 13 222 Kč bez DPH

Pojízdný stojan pro dvě TV EDBAK TR3

 

Profesionální televizní stojan určený pro dva televizory. Doporučujeme pro úhlopříčky 32" až 70" (dle zvoleného TV držáku). Vzhledem k vlastnostem doporučujeme i pro nejnáročnější zákazníky.


 

Se zavěšenými televizory je možné výškově manipulovat, případně sklápět. Samozřejmostí je systém pro skryté vedení kabeláže vnitřkem stojanu. Stojan je vybaven otočnými kolečky do všech směrů. Kolečka je možné zajistit proti pojezdu nebo také nahradit pevnými stojkami. Ke stojanu je možné dokoupit jednu či více policí na další příslušenství nebo držák na kameru.


Televizní stojan na 2 TV EDBAK TR3


Kvalitně zpracovaná podstava zajišťuje perfektní stabilitu celého stojanu. Chromové nosné tyče dodávají stojanu EDBAK TR3 moderní a luxusní vzhled, díky kterému budou vaše prezentace a výstavy na nejvyšší úrovni.


Luxusní TV stojan na dva televizory EDBAK TR3Ke stojanu je možné dokoupit nejrůznější doplňky, jako jsou poličky či přihrádky na katalogy. Poličku i přihrádku na katalogy je možné také výškově nastavit po celé délce stojanu.
Technické údaje

Nevíte si rady?

My vám poradíme

v naší poradně

po telefonu

+420 778 757 552

nebo nám napište

info@televiznidrzaky.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace