Průvodce výběrem držáku na TV

Díky mnohaletým zkušenostem už víme, co vás při nákupu televizního držáku zajímá. Proto jsme sestavili našeho průvodce, jak takový držák vybrat, na co si dát pozor a čemu věnovat pozornost. Neustále naše články na základě dalších zkušeností vylepšujeme a přidáváme nové. V případě, že zde nenaleznete odpověď na vaši otázku, neváhejte nás kontaktovat a inspirovat k dalšímu doplnění.

E-mail: poradce@televiznidrzaky.cz

Telefon: +420 778 757 552


Jak vybrat držák na TV

Základní přehled o tom, jaký držák vybrat a jak ověřit kompatibilitu s vaším televizorem. Jaké jsou parametry, kterými je potřeba se řídit a na které naopak nemusíte brát ohled? 

Číst více >>


Co je to VESA

VESA norma (nebo také VESA standard) je zmiňována u každého držáku i u TV. Co si pod tím představit? Kde VESA normu najdeme? Jak ji můžeme zjistit? Proč jí věnovat pozornost? 

Číst více >>


Druhy držáků na TV

Velký a kompletní přehled všech typů a druhů televizních držáků. Detailně popsány rozdíly a výhody. Zjistěte, z jakých druhů můžete vybírat a zvolte ten nejvhodnější.

Číst více >>


3+1 krok k výběru TV držáku

Stručný a jasný přehled, jak vybrat držák na TV. Rychlé ověření kompatibility televizoru s držákem. Jako bonus důležitá a podstatná informace, kterou vám v kamenném obchodě neřeknou.

Číst více >>

Nevíte si rady?

My vám poradíme

Do poradny

poradce@televiznidrzaky.cz
+420 778 757 552